Глюкометр Bionime Rightest GM 550 (Elsa)
- В наявності
- Код: 20B
980 ₴
780 ₴
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глюкометр Bionime Rightest GM 550 (Elsa) – нове слово в лінійці BIONIME. Нові технологічні рішення дозволили забезпечити рівень точності, що перевершує вимоги DIN ISO 15197:2003, що підтверджено незалежними дослідженнями. Автокодіровка, великий екран з функцією підсвічування, пам'ять до 500 вимірювань разом забезпечують користувачеві новий рівень комфорту.
Новий рівень точності
Кодується автоматично при установці тест-смужки
Великий екран з підсвічуванням
У комплект системи контролю рівня глюкози в крові Rіghtest GM 550 (Elsa) входять:
- Глюкометр Rіghtest GM 550 (Elsa)
- Тест-смужки Rіghtest GS550 10 шт.
- Ланцетний пристрій Rіghtest GD 500
- Одноразові стерильні ланцети (10 шт.)
- Інструкція по використанню ланцетного пристрої
- Інструкція по застосуванню тест-смужок Rіghtest GS550
- Щоденник обліку вимірювань
- Гарантійний талон + візитка для екстрених випадків
- 2 елементи живлення (батарейки) CR2032 (встановлені в глюкометр)
- Футляр
Довічна гарантія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bionime |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Метод вимірювання | Електрохімічний |
| Калібрування результату | За плазмою |
| Кількість крові для аналізу | 0.75 мкл |
| Одиниці виміру | Ммоль/л |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0.6 ммоль/л |
| Максимальний діапазон вимірювання | 33.3 ммоль/л |
| Час вимірювання | 5 сек |
| Кодування глюкометра | Без кодування |
| Місце проколу | Палець |
| Кількість комірок пам'яті | 500 |
| Звукове сповіщення | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Комплектація | |
| Тест-смужки | 10 шт. |
| Ланцети | 10 шт. |
| Ланцетний пристрій | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Вага | 53 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴








