

Електропростирадло з підігрівом односпальне 80*150 см, Туреччина
- В наявності
- Код: ЭП 80х150
1 399 ₴
999 ₴
Електропростирадло з підігрівом односпальне 80*150 см, Туреччина
Розмір:
- 800х1500 мм
Електропростирадло призначене для обігріву спального ліжка. У прохолодну пору року це корисний та якісний виріб для кожного будинку. З таким простирадлом тепло і затишно засипати, і не захочеться вилазити з ліжка.
Простирадло з підігрівом має два шари м'якої тканини, схожої на байку, між якими проведено нагрівач у сучасній силіконовій ізоляції. Нагрівається поступово по всій площі.
Електричне простирадло має два положення температури, без автовідключення. Використовуйте таймер-розетку або вимикайте.
Термопростирадло кладуть на ліжко під ковдру в зоні ніг і спини, не охоплюючи площі під подушкою.
Рекомендації до використання:
- електропростирадло без автовідключення, розраховане тільки на розігрів ліжка
- не використовуйте простирадло з підігрівом на всю ніч
- не можна прати чи мочити
- не лягайте спати з мокрим волоссям
- використовувати електроковдру у складеному вигляді заборонено
- не кладіть на електроковдру важкі або гострі предмети, це може пошкодити ізоляцію нагрівача.
- не використовуйте нічого для фіксації
- проколювати електропростирадло заборонено
- повинна підключатися тільки до мережі із зазначеною напругою
- забороняється використовувати у складеному чи не розправленому стані
- не повинна заправлятися в ліжко або обертатися навколо матраца
- не затискати (особливо: регульовані ліжка, складові матраци)
- не вигинати під гострим кутом
- не використовувати у мокрому стані.
Режими нагріву:
1 – "комфорт" - тримає температуру в діапазоні 35-40 градусів та споживає 40 Вт, для спокійного сну в комфортній температурі.
2 – "нагрівання" – для розігріву ліжка. Температура сягає 40-45 градусів і споживає 60 Вт. Покладіть електропростирадло під ковдру. Через 15 хвилин. матимете тепленьке ліжко. Перед тим, як лягати, рекомендується забирати ковдру з підігрівом повністю.
Колір та відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст) та освітлення у різних приміщеннях.
Характеристики:
- довжина: 150 см
- ширина 80 см
- країна виробник: Туреччина
- кількість температурних режимів: 2
- захист від перегріву: так
- тип: електричні простирадла
- довжина шнура: 1 м
- колір: різні кольори
- розмір: односпальний
- машинне прання: ні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Вага | 1000 г |
| Живлення | Мережа 230В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 80 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Довжина | 150 см |
| Тип | Електричні ковдри |
| Максимальна температура нагріву | 45 град. |
| Довжина шнура | 1 м |
| Мінімальна температура нагріву | 40 град. |
| Час нагріву | 15 хв |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Односпальний |
| Машинне прання | Ні |
- Ціна: 999 ₴


